2 października 2017

Referencje

 

 

 

 

Niniejszym informujemy,  że współpracujemy z zespołem tłumaczy języka czeskiego i słowackiego ASW Services w zakresie tłumaczeń marketingowych (w tym kampanii reklamowych). Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy. Tłumaczenia wykonywane są dokładnie, szybko oraz na wysokim poziomie językowym. Tłumacze doskonale znają tematykę oraz leksykę branży marketingowej. Indywidualne podejście do naszych potrzeb pozwala   na sprawną i efektywną współpracę bez zastrzeżeń. Realizacja tłumaczeń jest zawsze na czas, również w trybie ekspres. Z pełnym przekonaniem możemy polecić profesjonalne usługi ASW Services jako partnera rzetelnego i godnego zaufania.


 

 

 

 

 

Korzystamy z usług tłumaczeniowych i korektorskich z zespołem tłumaczy ASW Services w parach językowych polski, czeski i słowacki. Wykonywane dla nas tłumaczenia odznaczają się wysoką jakością, także pod względem fachowej terminologii (głównie technicznej). Współpraca z zespołem jest godna polecenia dzięki profesjonalnym i rzetelnym tłumaczeniom oraz terminowej realizacji zleceń.

 


 

 

 

 

 

Firma ASW Services wykonywała dla nas w przeciągu ostatniego roku usługi tłumaczenia pisemnego w zakresie tłumaczeń marketingowych, technicznych oraz prawniczych. Wszystkie usługi były wykonane z zachowaniem najwyższej staranności, terminowo, rzetelnie i według zasad najlepszej sztuki translatorskiej. Z całym przekonaniem polecamy firmę ASW services jako doskonałego dostawcę usług tłumaczeniowych.


 

 

 

 

Zespół tłumaczy ASW Services wykonuje dla nas tłumaczenia na język czeski i słowacki z różnych specjalizacji, w tym także medycznej. Dzięki profesjonalnemu i starannemu podejściu do każdego zlecenia, usługi tłumaczeniowe zrealizowane przez ASW Services cechuje wysoka jakość merytoryczna. Usługi realizowane były fachowo i terminowo. Zespół uzyskał od nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić go jako sprawdzonego i rzetelnego partnera.


 

 

 

 

 

Nawiązanie współpracy z zespołem tłumaczy ASW Services w zakresie tłumaczeń czesko-słowackich było trafnym wyborem. Przekazywane zespołowi teksty do tłumaczenia dotyczyły różnego rodzaju tematyki, zarówno technicznej jak i prawniczej czy marketingowej, głównie w kombinacji z językiem angielskim. Potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług przez Zespół tłumaczy ASW Services, terminowość oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Polecamy Zespół tłumaczy ASW Services jako solidnego partnera i mamy nadzieję na dalszą współpracę.


 

 

 

 

Z zespołem tłumaczy ASW Services rozpoczeliśmy współpracę w zakresie tłumaczeń marketingowych. Tłumacze z zespołu realizują dla nas długoterminowe projekty tłumaczeniowe, w tym także z języka angielskiego na czeski. Potwierdzamy wysoką jakość usług świadczonych przez ASW Services, w tym wymienionych powyżej. Zlecenia realizowane są w pełni profesjonalnie i terminowo. Na podstawie doświadczeń we współpracy z zespołem ASW Services pragniemy zwrócić uwagę na wysokie kwalifikacje zawodowe, staranność i rzetelność w dokonywaniu tłumaczeń, jak również chęć pomocy w zakresie czynności związanych z realizacją zleceń.