2 października 2017

Nasz zespół

Tłumaczenia techniczne

-

Tłumaczenie stron internetowych

-

Tłumaczenia prawnicze

-

Tłumaczenia marketingowe

-

Tłumaczenia ekonomiczne

-

Arrow
Arrow
PlayPause
Slider

 

Nasz zespół

 

Jesteśmy zespołem tłumaczy (lingwistów i inżynierów) języka czeskiego i słowackiego w parach z językiem polskim i angielskim. Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu skomplikowanych tekstów specjalistycznych z różnych dziedzin – przemysłu, finansów, prawa, specyfikacji technicznych, różnego rodzaju instrukcji technicznych i innych. Nasz zespół tworzony jest przez tłumaczy pochodzących z Polski, Czech i Słowacji. Dlatego każdy tekst jest tłumaczony przez native speakera języka docelowego, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nasze zdobywane latami doświadczenie, rzetelność oraz wykwalifikowany zespół tłumaczy umożliwia nam wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Do naszego zespołu należą wyłącznie sprawdzeni i profesjonalni tłumacze a także korektorzy, absolwenci studiów krajowych i zagranicznych, native speakerzy, specjaliści w dziedzinie prawa i techniki, oraz innych.

Współpracę z naszym zespołem cechuje elastyczność oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Zależy nam, aby współpraca w zakresie tłumaczeń była sprawna i efektywna z korzyścią zarówno dla nas jak i naszych Klientów.

Wiemy, jak ważnym czynnikiem podczas realizacji tłumaczenia jest czas, dlatego staramy się wykonywać usługi tłumaczeniowe w możliwie jak najkrótszym terminie z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego staramy się przesłać proponowaną wycenę oraz termin do kilku minut. 

Poza wykonywaniem standardowych tłumaczeń naszą główną dziedziną są tłumaczenia specjalistyczne (tłumaczenia techniczne, tłumaczenia prawnicze, tłumaczenia marketingowe, tłumaczenia stron internetowych i inne), które są realizowane przez odpowiednich tłumaczy związanych z właściwą branżą.

Wiedza i doświadczenie naszych tłumaczy oraz korektorów gwarantuje realizację nawet najbardziej skomplikowanego tłumaczenia. Ponadto każde tłumaczenie pisemne jest weryfikowane, dzięki czemu gwarantujemy doskonałe opracowanie tłumaczonych tekstów i dokumentów zarówno pod względem formalnym, merytorycznym, jak i stylistycznym.

Nasze usługi wybrały zarówno firmy krajowe jak i zagraniczne, zakłady produkcyjne, kancelarie prawne, instytucje państwowe, biura tłumaczeń oraz klienci prywatni.

Naszą najlepszą wizytówką jest stale rosnące grono zadowolonych klientów w Polsce oraz poza jej granicami Referencje.

Dokumenty i teksty do tłumaczenia można dostarczyć do nas drogą elektroniczną przesyłając skany dokumentów lub pliki na e-mail: office@czeski-slowacki.pl.